Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Ogłoszenia




 Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ] 



Autor Wiadomość
 Post Zamieszczono: 17 sie 2012, 22:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2011, 8:27
Posty: 30
Lokalizacja: Warszawa
Na sprzedaż mam pięknego Cadillaca Sedan Deville Lowrider'a.
Rocznik 1983, ekonomiczny, tani w utrzymaniu.

A tak poważnie - studnia bez dna. Szalony i fantastyczny pojazd wyłącznie dla pasjonata.
Zastrzegam sobie prawo do pogonienia potencjalnego kupca, który w ogóle nie nadaje sie do posiadania tego pojazdu.

Nie jest to pojazd ani ekonomiczny, ani całkowicie bezawaryjny ani bezproblemowy.
Trzeba mieć bardzo duże pojęcie o tym co napędza całość (i nie mówię o silniku).

Caddy od podstaw zbudowany w Polsce. Nie jest to stare amerykańskie próchno, które za kilka/kilkanaście tys $ zostalo ściągnięte dla zarobku z USA w stanie bliskim agonalnego i dziś stwarza niebezpieczeństwo na pokazach jak czarna Impala widoczna na ogłoszeniach.
Ten oto szalony pojazd został wyciagnięty z polskiej stodoły. Otrzymał nowy silnik z Olds'a Cutlassa Supreme 1971 i pojemności 350CU (5,7l) oraz niesamowicie mocną skrzynią TH400. Bo przecież silnik 4.1 to się do kosiarki nadawał...

I wtedy zaczęła się zabawa. FULL FRAME WRAP - obspawanie CAŁEJ ramy wokół blachą 4 i 6mm, przedłuzenie i wzmocnienie wahaczy w jednym z najlepszych warsztatów w Polsce zajmującym sie zabytkami i customami, remont blacharski nadwozia. W tym czasie furmanka otrzymała nowe chromowane 100 szprychowe felgi z oponami z białym paskiem. Rozmiar typowo lowriderowy bo śluby to nie dla nas.
I teraz najważniejsze. Import hydraulicznego zawieszenia Pro Hopper składającego sie z 2 chromowanych pomp z serii Competition, mega twardych sprężyn 3 i 4 ton pozwalających na jazdę na 3 kołach, skoki itd. Do tego doszło 9 nowych akumulatorów AGM ZAP/Sznajder. Całość zamontowana u nas w Chrome N Paint Custom Shop.
Tapicerka coś zbyt zwykła była jak na lowridera. A co tam - lecimy z interiorem z najdroższej wersji Cadillalca Fleetwooda Broughama - czarne skóry z mega wypasem.
Jeździłem, patrzyłem i cieszyłem się z drugiego polskiego jeżdżącego Lowridra i pierwszącego śmigającego na 3 kapciach i skaczącego na taką wysokość.
Brakowało stylistyki. W tym roku Caddy otrzymał niepowtarzalny, jedyny lub jeden z naprawdę niewielu lakierów House Of Kolor Organic Green Kandy Basecoat over Galaxy Grey Metallic Base. Na to doszło hand made dzieło jednego z czołowych polskich artystów. Mowa o Goldleafach, pinach i scrollach na lakierze. Pojazd został przykryty najbardziej błyszczącym i stworzonym specjalnie na pokazy lakierem bezbarwnym House Of Kolor.

Teraz pewnie myślicie, ze Cadillac jest super wychuchaną, skończoną maszyną? Nic z tych rzeczy. Lowrider nigdy nie jest skończony. Przy tym samochodzie zawsze jest trochę pracy. Nadal czekaja dalsze przeróbki zawieszenia, kończenie audio, pewne "poprawki" przy mechanice. Śni mi się jeszcze złocenie części chromów, przeróbka wału napędowego i wiele wiele innych.
Cadillac jak każdy zabytek a tym bardziej Lowrider to niesamowita studnia bez dna. Dlatego powtarzam, ze jest to pojazd wyłącznie dla pasjonata. I to pasjonata przez wielkie "P".
Dlaczego sprzedaję? Eee tam. I tak go nikt nie kupi. Wystawiłem dla zabawy.
Skąd taka cena? Jest to kwota, która poszła w same przeróbki nie licząc zakupu pojazdu i 3,5 roku wsadzonego w ciężką pracę.
Dlaczego takie słabe fotki? Bo dobrego towaru nie trzeba na siłę wciskać mega profesjonalnymi zdjęciami.
Na wszystkie pytania chętnie odpowiem i rozważę sensowne propozycje. Niech nikt nie proponuje mi 30k za Caddyego bo po pierwsze ani trochę nie zależy mi na sprzedaży, po drugie tyle to kosztuje sprzęt w bagażniku i rama po trzecie nawet jak bym padał z głodu to bym się tak nie poniżył.
A co gdy trafi się bratnia dusza, chcąca dopieścić ten pojazd? Wtedy z uściskiem dłoni pożegnam Cadillaca zobowiązując się do pomocy przy wszelkich pracach przy nim. Aktualnie buduję kolejne pojazdy. Nie potrafię dzielić miłości. Jestem monogamiczny :)
Czy coś pominąłem? Na pewno wiele. Dla osoby naprawdę zainteresowanej możliwosć wykonania dowolnej przeróbki, dowolnej zmiany (akceptowalnej przeze mnie).
Oferuję również przeróbki innych pojazdów na Lowridery, niesamowite lakiery House Of Kolor, zawieszenia hydrauliczne.
Możliwość wystawienia faktury VAT
Zastanów się 4000 razy zanim ściągniesz zajechanego, popękanego, problematycznego lowridera od naszych amerykańskich kolegów...
p.s. Tego, ze lakier wygląda naprawdę niesamowicie nie widać na fotkach ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Link do ogłoszenia i większej ilosci zdjęć:

http://otomoto.pl/cadillac-deville-lowr ... 02813.html

_________________

Chrome N Paint Custom Shop
Lakiery House Of Kolor
Felgi szprychowe Dayton Wire Wheels
Zawieszenia hydrauliczne CCE


Chevy '64 Impala SS Lowrider project
Cadillac Sedan DeVille '83 Lowrider


Na górę 
 Post Zamieszczono: 28 paź 2012, 20:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2011, 8:27
Posty: 30
Lokalizacja: Warszawa
Aktualnie trwa licytacja Cadillaca.
Został tydzień :)

http://allegro.pl/cadillac-deville-lowrider-show-car-house-of-kolor-i2730897655.html

_________________

Chrome N Paint Custom Shop
Lakiery House Of Kolor
Felgi szprychowe Dayton Wire Wheels
Zawieszenia hydrauliczne CCE


Chevy '64 Impala SS Lowrider project
Cadillac Sedan DeVille '83 Lowrider


Na górę 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
 Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ] 




Indeks witryny » Ogłoszenia


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

 
 

 
Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
cpacer